mail adresinizi yazarak bizi izleyebilirsiniz.

23 Aralık 2017 Cumartesi

"FARMASİ" TÜRK'ÜN MALI, ONU HERKES TANIMALI.

Yıllardır elinde katalog olan bilumum firma beni üye yapmak için uğraşmış ve de başaramamıştır. Çünkü inanmadığım hiçbirşeyi satmam diyen bir tezim vardır. Hatta daha da ileri giderek, "Beni ne Doğrudan Satış Firmaları istedi de varmadım" diye satışlarımı kız isteme olayına bağlamış bulunuyorum. Ama son zamanlarda tanıdığım ve hızlı bir şekilde Türkiye'de piyasaya giren Yerli Malı Türk'ün Malı, onu herkes kullanmalı temalı bu ürünü çok sevdim. Az makyaj yapan, pek kendine bakmayan, ne olsa kullanan ve de en önemlisi hem kaliteli hem uygun fiyatta olan malzemeleri bulabilmenin önemine inanan  hatun kişi niyetine yaşayan biriyim.İşte böyle bir ruh halinde, yüzümde 50'li yaşların izlerini taşımaktan gurur duyduğum bir dönemde yakın arkadaşım Farmasi sponsorum Sayın Elif Arıkan Dön sayesinde bu ürünle tanıştım veeeee deee sevdim valla.. Kendisi çok iyi bir Psikolog'dur. Ürünlerini tanıtırken,   bizlere de psikolojik bilgiler vermesi de ayrı bir gönüllü hizmeti ve de  ayrı bir güzellik yani.. 

Ondan aldığım kusur kapatıcı ve aynı zamanda nemlendirici özelliği de  var denilen, şu meşhur BB kremi aldım, sürdüm ve ilk gittiğim toplantı da "Ayyy sende ne var, suratında bir değişiklik var" demeleri üzerine kendimi çok güzel buldum. Aman Allahım bende cevher varmış da, Farmasi ortaya çıkarmış demekten kendimi alıkoyamadım.  Farmasiiii, ben bunu süresiiii, içimden güzel olmak gelesiiiiii gibi bilumum sloganlarla bu Firmanın Danışmanı oldum. Veeeee çok memnun kaldım. Artık elimde katalog ve herkese önermeye başladım. 

Vapurlardaki meşhur Burhan Pazarlama edasıyla da olmasa, ucundan köşesinden farkında olmadan ürünü pazarlamaya çalışan bir zat oldum. Ama hangi ürünleri, tamamen bizzati tarafımdan denenmiş ve çok memnun kalınmış ürünleri... Bunlar nedir derseniz, tamamen çay ağacından üretilmiş BB Çay Ağacı Kremi.Daha neler, daha neler dediğinizi duyar gibi oluyorum. Diğer bir üründe anneciğimin de severek dizlerine, boyunlarına sürüp tüm ağrılarını hafifleten At Kestanesi Kremi..Peki kimcidir, necidir bu Farmasi derseniz. Kısaca bir tanıtayım.

Tecrübeyi, emeği ve istikrarı uzun yıllara sığdırdıysanız, başarı tesadüf değildir diyerek başlıyor,  Firma kendini tanıtmaya... 


İlklerle başlayıp, ilklerle süren başarı hikayesinin temelleri, yarım asır önce atılmış ve bu hikayenin başkahramanı Dr. Cevdet Tuna’ymış. Bu da bize diğer bir yaşama sevincini getiriyor. 1923 doğumlu Dr. Cevdet Tuna belki genç yaşlarından beri yaptığı  emeklerinin meyvasını ömrünün son günlerinde almaya başlamıştı ki ömrü vefa etmedi. Geçenlerde kendisini kaybetmişiz. Bu da bize ikinci bir hayat dersini veriyor. Yaşımız kaç olursa olsun, her zaman üreten biri olmalıyız. Son günlerine kadar üreten biri olarak devam etmiş hayatına.. Nur içinde yatsın ne diyelim.


Sağlık ve kozmetik alanına 1950 yılında giriş yapan Tuna Ailesi, o günlerden itibaren günümüze dek insana, mutluluğa, kaliteye ve geleceğe yönelik yatırımlarına devam ettirmiş ama ben adını çok duysam da kısmet bugüneymiş tanıştık.Farmasi, İstanbul’un, doğanın yeşili korumayı başardığı nadir yerlerden biri olan Ömerli’de, 60.000 m2’lik alana yayılan üretim tesislerinde, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2.000’i aşkın ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyormuş.  Entegre tesislere sahip olan Farmasi, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmalarından biri konumuna da gelmiş son zamanlarda.  Yatırımlarını sürdüren Farmasi Lüleburgaz’da 120.000 m2’lik yeni arazisinde, toplam 180.000m2 alanda konumlandıracağı tesisi ve 300.000m2 alanda çalışma hedefi ile yeni projelerinin çalışmalarına başlamış. Eee ne diyelim yolu açık olsun. Her zevke ve ihtiyaca yönelik zengin ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmakta ve sağlık ile ilgili ürünler Dr. C. Tuna markası altında yer almaktaymış.
Farmasi markaları ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmekteymiş.  Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmekteymiş. Dünyada 123 ülkede, 50.000’den fazla satış noktasında 360 milyondan fazla tüketiciyle buluşan Farmasi, başarısını perçinlemekte imiş.  Kaliteli ürünler kullanmak dışında Farmasi, tüketicilerine kazanç sağlayacak bir yol olmalıydı diye düşünerek, şu an ki Yönetim Kurulu Başkanı ve Tuna Ailesi’nin ikinci kuşak temsilcisi Hakan Ömer Tuna, 2010 yılında Türkiye’de “doğrudan satış kanalı” sektörüne giriş yapmaya karar vermiş.Hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Farmasi, doğrudan satış sektöründe de önemli başarılara imza atarak büyümeye ve kazandırmaya devam ediyormuş. İşte bu hayallarini gerçekleştirmek isteyenlerden biri olarak bende burdayım.2015 yılı itibariyle Türkiye’de 200.000 danışmana ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemekte imiş. 


Türkiye ile başlayan Doğrudan Satış Organizasyonu’na sırasıyla Ukrayna, Bosna, Fas, ülkeleri eklenmiş. Doğrudan satış yapan ülkelere yatırım sürmektedir ve bugün itibariyle 15 olan ülke sayısına, yakın zamanda güçlü ülkeler eklenmeye devam edecekmiş.

Farmasi, dünyadaki trendleri takip ederek, hızlı ve etkin ürün yaratma becerisiyle, sürekli olarak yenilediği ve arttırdığı ürünleriyle, Tuna Ailesi’nin 3.kuşağının rüzgarını da arkasına alarak, hedeflerine doğru, emin adımlarla ilerlemeye devam etmekte olduğunu söylüyor . 

Ben de işte tam da bu nokta da böyle bir Firmanın yeni Satış Danışmanı olduğumdan memnunum demeyi bir borç edindim. Siz de benim gibi üye olmak isterseniz, işte linkimiz.

Sizde üye olmak isterseniz, lütfen tıklayınız. 

Sevdim mi tam severim, sildim mi bir kalemde diyorum. Bu yazı sakın yanlış anlaşılmasın satış yapabilmek adına  yazılmış bir yazı değildir. 

Bu yazı; memnun olduğumuz ürünü neden herkes almasın, bu uygun fiyattan yararlanmasın, ruj, göz kalemi, temizlik malzemeleri (deterjan, yumuşatıcı) gibi günlük hayatımızda çok harcama yaptığımız bu ürünleri, hem sağlıklı,hem organik,  hem uygun fiyat, hem de çok güzel olması sebebiyle herkesin yararlanması adına yazılmış bir yazıdır.  

İşte bu böyle biline.....  Farmasi alınmalı denile..... 
İsteyen de aşağıdaki linkten ürünleri inceleye.....

Farmasi Ürünleri İncelemek isterseniz tıklayınız.